investice

Investujte přes aplikaci

Každý z nás dělá nejlépe, co umí. Fondee je licencované Českou národní bankou ke zprostředkování transakcí mezi klientem a brokerem. Broker zas vykonává příkazy k obchodování a zajišťuje, aby vaše prostředky a portfolio byly v bezpečí.

Ikona poradce

Investujete dle svého uvážení, kdy se vám to hodí.

Ikona lusknutí prstů

Z pohodlí domova nebo klidně z pláže. Jednoduše přes internet.

Ikony ruky na kalkulačce

Investujete ve výši, v jaké se vám to zrovna hodí. Bez závazků.

Proč investovat přes Fondee?

Automatizovaně
a přesto zodpovědně

BĚHEM PÁR MINUT A Z POHODLÍ OBÝVÁKU

Jednoduše a rychle

Účet ve Fondee máte založený za pár minut z pohodlí vašeho domova. Investovat můžete ihned a v libovolné výši.

PRO ROZVÁŽNĚ I ODVÁŽNÉ

Chytře a na míru

V krátkém dotazníku si ověříte, jaký typ investora jste a dle toho vám Fondee doporučí investiční strategii. A když je to potřeba, můžete si ji v průběhu upravit.

BEZPEČNĚ A BEZ ZÁVAZKŮ

Kdykoli potřebujete

Potřebujete investování na chvíli přerušit? Nebo chcete investovanou částku navýšit? Toto vše vám Fondee umožní.

Tváře různých lidí, kteří vyzkoušeli investovat přes Zaloto investiční poradce

Investujte bezpečně!

Svého investičního poradce můžete mít i vy. A to už dnes.

Zjistit více o Fondee
PRÁVNÍ UPOZORNĚNÍ

Zaloto v oblasti investic dodržuje limity tipařské činnosti. To znamená, že Zaloto na základě vámi vyplněného kontaktního formuláře pouze předává vaše údaje jednotlivým poradcům z databáze. Samotné investiční poradenství nebo další investiční služby čerpáte přímo u konkrétního poradce a na základě smluvního vztahu s ním, bez jakéhokoli zásahu ze strany Zaloto. Zaloto není licencovaným investičním zprostředkovatelem ani vázaným zástupcem.S investicemi na kapitálovém trhu je spojena celá řada rizik. Bližší informace o jednotlivých investičních službách, investičních nástrojích, rizicích s nimi spojených a možných zajištěních proti nim vám sdělí váš poradce. Využijete-li služeb vašeho poradce, činíte tak výhradně na základě vlastního rozhodnutí a berete na vědomí, že jím poskytnutá informace se v budoucnu může ukázat jako nesprávná, že investice učiněné na jejím základě mohou být ztrátové a že poradce může svou investiční radu v budoucnu odvolat nebo změnit, přičemž samotná investiční rozhodnutí jsou vždy na vás jako investorovi, a nesete za ně plnou odpovědnost.