Mějte svého investičního poradce a porazte společně inflaci.

V době rostoucích úrokových sazeb ztrácí peníze rychle hodnotu. Jak se před tím ochránit a nedívat se, jak hodnota vydělaných peněz stále klesá? Vsaďte na bezpečí a buďte o krok napřed.

Chci propojit
s TOP poradcem

Naši poradci ví, jak ochránit peníze před inflací. Nechte si sestavit portfolio na míru ještě dnes a nečekejte na další zvýšení úrokových sazeb.

Odesláním potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Podmínek upravujících užití těchto stránek a souhlasím s nimi.

Beru na vědomí, že Zaloto s.r.o. (správce osobních údajů) zpracovává moje osobní údaje za účelem vyřízení a evidence mých požadavků. Podrobnosti v Zásadách ochrany osobních údajů.

Ikona poradce

O vaši investici se postarají kvalifikovaní odborníci.

Ikona certifikátu s ověřeným razítkem ČNB

Každý poradce Zalota složil zkoušky u ČNB.

Ikona kruhového grafu se zvýrazněnou výsečí akcií

Akcie, fondy i kryptoměny. Nechte si poradit od odborníků.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Proč investovat přes poradce v databázi Zaloto?

Prémiová podpora
TOP poradců v ČR

OCHRANA VAŠICH FINANCÍ

Víte, že hodnota vašich úspor každý den klesá?

Inflace - největší strašák každého běžného účtu. S každým procentem inflace se víc a víc znehodnocuje hodnota vašich peněz. Díky správně nastavené investiční strategii ji ale porazíte.

Smějící se žena se šálkem kávy v ruce se dívá na monitor, na kterém sleduje své investice
ODBORNÍCI NA INVESTICE

Investujte jen s profesionály pod dohledem ČNB

Česká národní banka dohlíží na to, kdo vám může investiční produkty nabízet. Jako klient certifikovaného investičního poradce máte jistotu, že se vám dostane profesionální služby, kterou vám nikdo jiný nedokáže nabídnout.

Investiční poradce přemýšlí nad sestavením portfolia na míru klientce, která sedí vedle něho
KRYPTOMĚNY, AKCIE, ETF, ...

Už se vám ze všech možností točí hlava?

Neskládejte si portfolio zcela sami a neriskujte, že se necháte nachytat novinovými titulky. Investiční poradce vám pomůže sestavit takové portfolio, které je odolné vůči výkyvům trhu a které bude odpovídat vašim preferencím, co se týče oblasti investování, investičního produktu i riskového profilu.

Chci porazit inflaci
Žena spokojené telefonuje se svým investičním poradcem
Tváře různých lidí, kteří vyzkoušeli investovat přes Zaloto investiční poradce

Investujte s profesionály!

Svého investičního poradce můžete mít i vy. A to už dnes.

Chci propojit s poradcem
PRÁVNÍ UPOZORNĚNÍ

Zaloto v oblasti investic dodržuje limity tipařské činnosti. To znamená, že Zaloto na základě vámi vyplněného kontaktního formuláře pouze předává vaše údaje jednotlivým poradcům z databáze. Samotné investiční poradenství nebo další investiční služby čerpáte přímo u konkrétního poradce a na základě smluvního vztahu s ním, bez jakéhokoli zásahu ze strany Zaloto. Zaloto není licencovaným investičním zprostředkovatelem ani vázaným zástupcem.S investicemi na kapitálovém trhu je spojena celá řada rizik. Bližší informace o jednotlivých investičních službách, investičních nástrojích, rizicích s nimi spojených a možných zajištěních proti nim vám sdělí váš poradce. Využijete-li služeb vašeho poradce, činíte tak výhradně na základě vlastního rozhodnutí a berete na vědomí, že jím poskytnutá informace se v budoucnu může ukázat jako nesprávná, že investice učiněné na jejím základě mohou být ztrátové a že poradce může svou investiční radu v budoucnu odvolat nebo změnit, přičemž samotná investiční rozhodnutí jsou vždy na vás jako investorovi, a nesete za ně plnou odpovědnost.