Zaloto home

Přinášíme developerům ověřené kontakty na kupující

Zaloto Home je služba, která pomáhá developerům rychle a efektivně prodat své nemovitosti. Díky ní získáváte přístup k vysoce kvalitním kontaktům, kteří hledají právě vaše konkrétní nemovitosti. 

3 hlavní výhody spolupráce

Ikona poradce

Ověřený zájem


Zaloto Home poskytuje developerům rychlý a efektivní způsob prodeje nemovitostí díky přístupu k tisícům potenciálních zájemců.

Ikona poradce

Absolutní kontrola

Developer si zachovává absolutní kontrolu nad celým obchodním procesem, od prvního kontaktu až po uzavření smlouvy.

Ikona poradce

Kvalitní kontakty


Nejsme realitní kancelář. Zaloto Home se zaměřuje na jednu konkrétní službu - lead generation, tedy získávání kvalitních kontaktů pro developery.

neveřejné nabídky

Zaloto Home

Přivedeme vám zákazníky, kteří ví, co chtějí. Díky Zalotu získáte přístup ke kontaktům na potenciální zájemce o váš developerský projekt.

Pouze kvalitní a ověřené kontakty

Přinášíme developerům pouze kvalitní ověřené kontakty, kteří skutečně hledají právě jeho konkrétní nemovitosti. Naše tým obchodníků se věnuje detailní komunikaci s klienty a řeší jejich individuální potřeby, což nám umožňuje nabídnout developerům pouze skutečně relevantní kontakty. Díky tomu jsou prodeje rychlejší a efektivnější.

Respekt k vašemu způsobu práce

Developerovi zůstává absolutní kontrola nad obchodním procesem. Zaloto Home nevstupuje do toho, jakým způsobem jedná s klienty a jaký je jeho obchodní proces, to vše zůstává v jeho režii. Naším cílem je prodat vaše nemovitosti, ale s maximálním respektem ke vašemu způsobu práce.

Nejsme realitní kancelář. Jsme lead gen platforma.

Zaloto Home není realitní kancelář, ale lead generation platforma. Naším úkolem je generovat kontakty, ověřit jejich zájem a předat je developerům. Nevykazujeme spoustu činností a nezasahujeme do vaší práce, protože víte nejlépe, jak svůj projekt prodat. Nabízíme vám individuální přístup, který dokážeme přizpůsobit vašim potřebám, ať už se jedná o off-market či on-market projekty.

Detaily

Jak získáváme kontakty

Komunikace s naší vlastní zákaznickou databází.

1.

Za 5 let fungování Zalota jsme získali více než 130 000 zákazníků, kteří u nás poptávali finanční produkty. 

Zaloto podpora Vám zavolá během 10 minut

Online kampaně na známých i méně známých platformách.

2.

Díky mnohaletým zkušenostem s lead generation umíme efektivně oslovit potenciální zájemce o nákup nemovitosti. V následném ověřovacím procesu pak dokážeme vyřadit část poptávajících bez reálného zájmu o nákup nemovitosti a naopak efektivně pracovat s těmi, kteří zájem mají. 

Zaloto Vás propojí s hypotečním specialistou do 2 hodin

Spolupráce s tzv. Tipaři

3.

Tipaři jsou obvykle finanční poradci, kteří v minulosti nakupovali od Zalota leady na finanční produkty. Díky pravidelnému osobnímu kontaktu se svými klienty ví často jako první o úmyslu koupě nemovitosti. Více než 1 400 tipařů může doporučit i váš projekt.

Zaloto Vás propojí s hypotečním specialistou do 2 hodin

Zajistěte si přísun nových poptávek

Klidně už od zítra!

Mám zájem

Mám zájem o spolupráci

Odesláním potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Podmínek upravujících užití těchto stránek a souhlasím s nimi.

Beru na vědomí, že Zaloto s.r.o. (správce osobních údajů) zpracovává moje osobní údaje za účelem vyřízení a evidence mých požadavků. Podrobnosti v Zásadách ochrany osobních údajů.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Zavřít